PPPN Nowy Targ

Małopolski Związek Piłki Nożnej
PODHALAŃSKI PODOKRĘG PIŁKI NOŻNEJ w Nowym Targu

WEBINAR ONLINE

 Serdecznie zapraszamy na I WEBINAR ONLINE, która odbędzie się 2 lutego 2024 (PIĄTEK) roku w godz. 20:00-22:00. Konferencja w formie webinaru online pt. „Zmienność treningowa w różnych sytuacjach boiskowych” przedstawia tworzenie środowiska treningowego w czasie zajęć w taki sposób, by zawodnicy skuteczniej i szybciej adaptowali się do procesu treningowego. Trenerze! Udział w webinarze na pewno urozmaici Twój warsztat oraz wpłynie na atrakcyjność zajęć treningowych z punktu widzenia zawodnika.

 

 Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Małopolskiego ZPN, Świętokrzyskiego ZPN oraz ZKiLT PZPN. Certyfikat udziału w konferencji jest równoznaczny z zaliczeniem 2 godzin niezbędnych do przedłużenia licencji dla trenerów z licencją: UEFA EY, UEFA A, UEFA B, GRASSROOTS C, GRASSROOTS D.

 Prelegentami WEBINARU będą trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów PZPN: Krystian Pać (licencja UEFA Elite Youth A) - Małopolski Związek Piłki Nożnej oraz Paweł Rybiński (licencja UEFA Elite Youth A) - Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.

 Koszt uczestnictwa 69 zł.

Rejestracja na konferencję przez portal WWW.PZPN24.PZPN.PL

Bezpośrednio po dokonaniu rejestracji należy opłacić przelewem uczestnictwo w webinarze:


37 1240 2294 1111 0000 3709 2289. Małopolski Związek Piłki Nożnej ul. Solskiego 1, Kraków

Dane do przelewu:

Tytuł przelewu: WEBINAR MZPN – „nazwisko i imię uczestnika”

UWAGA! Warunkiem przyjęcia na wydarzenie jest załączenie do wniosku potwierdzenia opłaty (Konto Trenera na PZPN24 - zakładka „Moje wioski”) lub przesłanie go na adres organizatora: dariusz.wojtowicz@pzpn.pl

LINK DO WEBINARU ZOSTANIE PRZESŁANY DROGĄ MAILOWĄ W DNIU KONFERENCJI DO GODZINY 15:00.

BRAK PRZESŁANIA POTWIERDZENIA PRZELEWU ZA UDZIAŁ W KONFERENCJI 24 GODZINY OD APLIKACJI SKUTKOWAC BĘDZIE ODRZUCENIEM WNIOSKU!

Istnieje możliwość otrzymania faktury za udział w wydarzeniu. Warunkiem jest przesłanie do 01.02.2024 r. na adres mailowy organizatora kompletnych danych do faktury (NAZWA FIRMY, ADRES FIRMY, NIP oraz wskazanie konkretnej osoby (Nazwisko i Imię) za którą dokonana jest opłata). Po tym terminie nie będzie możliwości otrzymania faktury.

 Krystian Pać
I trener Mobilnej Akademii Młodych Orłów w woj. małopolskim

29 styczen 2024r

Zdjęcia

Galerie

Partnerzy

Reklamy

Copyright © 2010-2024 PPPN Nowy Targ | Wykonawca: U Ciwersa Strony www Nowy Targ