Seniorzy: Klasa B gr. 2 (2019/2020)
OSTATNIE MECZE - kolejka 11
03/11/2019r
|
-
|
|||||
03/11/2019r
|
-
|
|||||
03/11/2019r
|
-
|
|||||
03/11/2019r
|
-
|
|||||
03/11/2019r
|
-
|
KOLEJKA 1
25/08/2019r
|
-
|
|||||
25/08/2019r
|
-
|
|||||
25/08/2019r
|
-
|
|||||
25/08/2019r
|
-
|
|||||
Walkower. W drużynie Bór Dębno grał zawodnik nieuprawniony. |
||||||
25/08/2019r
|
-
|
KOLEJKA 2
31/08/2019r
|
-
|
|||||
01/09/2019r
|
-
|
|||||
Walkower. Drużyna Watra Białka Tatrzańska nie zgłosiła się na zawody. |
||||||
01/09/2019r
|
-
|
|||||
01/09/2019r
|
-
|
|||||
01/09/2019r
|
-
|
KOLEJKA 3
08/09/2019r
|
-
|
|||||
08/09/2019r
|
-
|
|||||
08/09/2019r
|
-
|
|||||
08/09/2019r
|
-
|
|||||
08/09/2019r
|
-
|
KOLEJKA 4
14/09/2019r
|
-
|
|||||
15/09/2019r
|
-
|
|||||
15/09/2019r
|
-
|
|||||
15/09/2019r
|
-
|
|||||
15/09/2019r
|
-
|
KOLEJKA 5
22/09/2019r
|
-
|
|||||
22/09/2019r
|
-
|
|||||
22/09/2019r
|
-
|
|||||
22/09/2019r
|
-
|
|||||
22/09/2019r
|
-
|
KOLEJKA 6
28/09/2019r
|
-
|
|||||
28/09/2019r
|
-
|
|||||
29/09/2019r
|
-
|
|||||
29/09/2019r
|
-
|
|||||
29/09/2019r
|
-
|
KOLEJKA 7
06/10/2019r
|
-
|
|||||
06/10/2019r
|
-
|
|||||
06/10/2019r
|
-
|
|||||
Walkower. Drużyna Spływ Sromowce Wyżne nie zgłosiła się na zawody. |
||||||
06/10/2019r
|
-
|
|||||
06/10/2019r
|
-
|
KOLEJKA 8
13/10/2019r
|
-
|
|||||
13/10/2019r
|
-
|
|||||
13/10/2019r
|
-
|
|||||
Walkower. W drużynie Watra Białka Tatrzańska wystąpił zawodnik nieuprawniony. |
||||||
13/10/2019r
|
-
|
|||||
13/10/2019r
|
-
|
KOLEJKA 9
19/10/2019r
|
-
|
|||||
20/10/2019r
|
-
|
|||||
20/10/2019r
|
-
|
|||||
20/10/2019r
|
-
|
|||||
20/10/2019r
|
-
|
KOLEJKA 10
27/10/2019r
|
-
|
|||||
27/10/2019r
|
-
|
|||||
27/10/2019r
|
-
|
|||||
27/10/2019r
|
-
|
|||||
27/10/2019r
|
-
|
KOLEJKA 11
03/11/2019r
|
-
|
|||||
03/11/2019r
|
-
|
|||||
03/11/2019r
|
-
|
|||||
03/11/2019r
|
-
|
|||||
03/11/2019r
|
-
|
KOLEJKA 12
10/11/2019r
|
-
|
Łopuszna - Stadion, 11:00
|
||||
Walkower. Drużyna Watra Białka Tatrzańska nie zgłosiła się na zawody. |
||||||
10/11/2019r
|
-
|
Ochotnica Dolna, 11:00
|
||||
10/11/2019r
|
-
|
Skomielna Biała, 11:00
|
||||
10/11/2019r
|
-
|
Kacwin, 13:30
|
||||
11/04/2020r
|
-
|
Gronków, 11:00
|
KOLEJKA 13
19/04/2020r
|
-
|
Dębno, 11:00
|
||||
19/04/2020r
|
-
|
Nowa Biała, 14:00
|
||||
19/04/2020r
|
-
|
Łopuszna, 14:00
|
||||
19/04/2020r
|
-
|
Białka Tatrzańska, 14:00
|
||||
19/04/2020r
|
-
|
Krempachy, 17:00
|
KOLEJKA 14
26/03/2020r
|
-
|
Ochotnica Dolna, 17:00
|
||||
26/04/2020r
|
-
|
Gronków, 11:00
|
||||
26/04/2020r
|
-
|
Frydman, 14:00
|
||||
26/04/2020r
|
-
|
Kacwin, 14:00
|
||||
26/04/2020r
|
-
|
Dębno, 17:00
|
KOLEJKA 15
03/05/2020r
|
-
|
Skomielna Biała, 11:00
|
||||
03/05/2020r
|
-
|
Nowa Biała, 14:00
|
||||
03/05/2020r
|
-
|
Dębno, 14:00
|
||||
03/05/2020r
|
-
|
Sromowce Wyżne, 14:00
|
||||
03/05/2020r
|
-
|
Krempachy, 17:00
|
KOLEJKA 16
10/05/2020r
|
-
|
Ochotnica Dolna, 11:30
|
||||
10/05/2020r
|
-
|
Gronków, 11:30
|
||||
10/05/2020r
|
-
|
Frydman, 14:30
|
||||
10/05/2020r
|
-
|
Dębno, 14:30
|
||||
10/05/2020r
|
-
|
Białka Tatrzańska, 17:30
|
KOLEJKA 17
17/05/2020r
|
-
|
Kacwin, 11:30
|
||||
17/05/2020r
|
-
|
Dębno, 11:30
|
||||
17/05/2020r
|
-
|
Białka Tatrzańska, 11:30
|
||||
17/05/2020r
|
-
|
Nowa Biała, 14:30
|
||||
17/05/2020r
|
-
|
Krempachy, 14:30
|
KOLEJKA 18
24/05/2020r
|
-
|
Białka Tatrzańska, 12:00
|
||||
24/05/2020r
|
-
|
Frydman, 12:00
|
||||
24/05/2020r
|
-
|
Dębno, 15:00
|
||||
24/05/2020r
|
-
|
Ochotnica Dolna, 15:00
|
||||
24/05/2020r
|
-
|
Krempachy, 18:00
|
KOLEJKA 19
31/05/2020r
|
-
|
Kacwin, 12:00
|
||||
31/05/2020r
|
-
|
Skomielna Biała, 12:00
|
||||
31/05/2020r
|
-
|
Łopuszna, 12:00
|
||||
31/05/2020r
|
-
|
Nowa Biała, 15:00
|
||||
31/05/2020r
|
-
|
Dębno, 18:00
|
KOLEJKA 20
07/06/2020r
|
-
|
Białka Tatrzańska, 12:00
|
||||
07/06/2020r
|
-
|
Frydman, 12:00
|
||||
07/06/2020r
|
-
|
Krempachy, 15:00
|
||||
07/06/2020r
|
-
|
Dębno, 15:00
|
||||
07/06/2020r
|
-
|
Sromowce Wyżne, 18:00
|
KOLEJKA 21
11/06/2020r
|
-
|
Ochotnica Dolna, 15:00
|
||||
11/06/2020r
|
-
|
Gronków, 15:00
|
||||
11/06/2020r
|
-
|
Kacwin, 15:00
|
||||
11/06/2020r
|
-
|
Skomielna Biała, 15:00
|
||||
11/06/2020r
|
-
|
Nowa Biała, 15:00
|
KOLEJKA 22
14/06/2020r
|
-
|
Łopuszna, 12:00
|
||||
14/06/2020r
|
-
|
Krempachy, 12:00
|
||||
14/06/2020r
|
-
|
Sromowce Wyżne, 12:00
|
||||
14/06/2020r
|
-
|
Białka Tatrzańska, 12:00
|
||||
14/06/2020r
|
-
|
Dębno, 12:00
|
Tabela
LP |
Drużyna |
M |
PKT |
W |
R |
P |
BR |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
10
|
27
|
1
|
1
|
1
|
46 - 9 ( 37 )
|
||
2.
|
10
|
27
|
1
|
1
|
1
|
39 - 5 ( 34 )
|
||
3.
|
10
|
22
|
2
|
2
|
2
|
25 - 10 ( 15 )
|
||
4.
|
10
|
17
|
3
|
3
|
3
|
25 - 23 ( 2 )
|
||
5.
|
10
|
15
|
5
|
5
|
5
|
28 - 21 ( 7 )
|
||
6.
|
10
|
13
|
5
|
5
|
5
|
28 - 31 ( -3 )
|
||
7.
|
10
|
13
|
5
|
5
|
5
|
16 - 24 ( -8 )
|
||
8.
|
10
|
12
|
6
|
6
|
6
|
16 - 30 ( -14 )
|
||
9.
|
10
|
7
|
7
|
7
|
7
|
9 - 36 ( -27 )
|
||
10.
|
10
|
6
|
8
|
8
|
8
|
16 - 29 ( -13 )
|
||
11.
|
10
|
3
|
9
|
9
|
9
|
17 - 47 ( -30 )
|
Tabela dom
LP |
Drużyna |
M |
PKT |
W |
R |
P |
BR |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
7
|
18
|
1
|
1
|
1
|
30 - 5 ( 25 )
|
||
2.
|
5
|
12
|
1
|
1
|
1
|
13 - 5 ( 8 )
|
||
3.
|
6
|
10
|
2
|
2
|
2
|
13 - 13 ( 0 )
|
||
4.
|
6
|
9
|
3
|
3
|
3
|
21 - 15 ( 6 )
|
||
5.
|
4
|
9
|
1
|
1
|
1
|
10 - 4 ( 6 )
|
||
6.
|
6
|
7
|
3
|
3
|
3
|
7 - 12 ( -5 )
|
||
7.
|
6
|
6
|
4
|
4
|
4
|
12 - 14 ( -2 )
|
||
8.
|
5
|
6
|
3
|
3
|
3
|
10 - 14 ( -4 )
|
||
9.
|
5
|
4
|
3
|
3
|
3
|
9 - 19 ( -10 )
|
||
10.
|
5
|
3
|
4
|
4
|
4
|
13 - 26 ( -13 )
|
||
11.
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0 - 0 ( 0 )
|
Tabela wyjazd
LP |
Drużyna |
M |
PKT |
W |
R |
P |
BR |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
10
|
27
|
1
|
1
|
1
|
39 - 5 ( 34 )
|
||
2.
|
5
|
10
|
1
|
1
|
1
|
12 - 5 ( 7 )
|
||
3.
|
3
|
9
|
0
|
0
|
0
|
16 - 4 ( 12 )
|
||
4.
|
5
|
9
|
2
|
2
|
2
|
19 - 12 ( 7 )
|
||
5.
|
4
|
7
|
1
|
1
|
1
|
12 - 10 ( 2 )
|
||
6.
|
5
|
7
|
2
|
2
|
2
|
6 - 10 ( -4 )
|
||
7.
|
4
|
6
|
2
|
2
|
2
|
7 - 6 ( 1 )
|
||
8.
|
6
|
3
|
5
|
5
|
5
|
6 - 26 ( -20 )
|
||
9.
|
4
|
0
|
4
|
4
|
4
|
4 - 15 ( -11 )
|
||
10.
|
5
|
0
|
5
|
5
|
5
|
4 - 21 ( -17 )
|
||
11.
|
4
|
0
|
4
|
4
|
4
|
2 - 24 ( -22 )
|
Strzelcy
LP |
NAZWISKO Imię |
Drużyna |
Bramki |
|
---|---|---|---|---|
1.
|
12
|
|||
2.
|
11
|
|||
3.
|
9
|
|||
4.
|
9
|
|||
5.
|
9
|
|||
6.
|
8
|
|||
7.
|
7
|
|||
8.
|
7
|
|||
9.
|
7
|
|||
10.
|
7
|
|||
11.
|
7
|
|||
12.
|
7
|
|||
13.
|
6
|
|||
14.
|
6
|
|||
15.
|
5
|
|||
16.
|
5
|
|||
17.
|
5
|
|||
18.
|
5
|
|||
19.
|
5
|
|||
20.
|
5
|
|||
21.
|
4
|
|||
22.
|
4
|
|||
23.
|
4
|
|||
24.
|
4
|
|||
25.
|
3
|
|||
26.
|
3
|
|||
27.
|
3
|
|||
28.
|
3
|
|||
29.
|
3
|
|||
30.
|
3
|
|||
31.
|
3
|
|||
32.
|
3
|
|||
33.
|
3
|
|||
34.
|
3
|
|||
35.
|
3
|
|||
36.
|
3
|
|||
37.
|
3
|
|||
38.
|
2
|
|||
39.
|
2
|
|||
40.
|
2
|
|||
41.
|
2
|
|||
42.
|
2
|
|||
43.
|
2
|
|||
44.
|
2
|
|||
45.
|
2
|
|||
46.
|
2
|
|||
47.
|
2
|
|||
48.
|
2
|
|||
49.
|
2
|
|||
50.
|
2
|
Tabela Fair Play
LP |
Drużyna |
Ż |
CZ |
Wal. |
Wal. PKT |
Suma |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
11
|
1
|
0
|
0
|
0
|
||
2.
|
8
|
1
|
0
|
0
|
0
|
||
3.
|
12
|
1
|
0
|
0
|
0
|
||
4.
|
21
|
1
|
0
|
0
|
0
|
||
5.
|
11
|
1
|
0
|
0
|
0
|
||
6.
|
16
|
0
|
0
|
0
|
0
|
||
7.
|
8
|
0
|
0
|
0
|
0
|
||
8.
|
18
|
0
|
0
|
0
|
0
|
||
9.
|
12
|
0
|
0
|
0
|
0
|
||
10.
|
19
|
0
|
0
|
0
|
0
|
||
11.
|
8
|
0
|
0
|
0
|
0
|