PPPN Nowy Targ

PODHALAŃSKI PODOKRĘG PIŁKI NOŻNEJ w Nowym Targu

Seniorzy: Klasa A (2019/2020)

KOLEJKA 1

17/08/2019r
-
17/08/2019r
-
18/08/2019r
-
18/08/2019r
-
18/08/2019r
-
18/08/2019r
-
18/08/2019r
-

KOLEJKA 2

24/08/2019r
-
24/08/2019r
-
24/08/2019r
-
24/08/2019r
-
25/08/2019r
-
25/08/2019r
-
25/08/2019r
-

KOLEJKA 3

31/08/2019r
-
31/08/2019r
-
31/08/2019r
-
01/09/2019r
-
01/09/2019r
-
01/09/2019r
-
16/10/2019r
-

KOLEJKA 4

10/08/2019r
-
07/09/2019r
-
07/09/2019r
-
07/09/2019r
-
08/09/2019r
-
08/09/2019r
-
08/09/2019r
-

KOLEJKA 5

14/09/2019r
-
14/09/2019r
-
14/09/2019r
-
14/09/2019r
-
15/09/2019r
-
15/09/2019r
-
15/09/2019r
-

KOLEJKA 6

21/09/2019r
-
21/09/2019r
-
21/09/2019r
-
22/09/2019r
-
22/09/2019r
-
22/09/2019r
-
22/09/2019r
-

KOLEJKA 7

28/09/2019r
-
Tylmanowa, 16:00
28/09/2019r
-
Rogoźnik - Stadion, 16:00
28/09/2019r
-
Zaskale, 16:30
29/09/2019r
-
Łapsze Niżne, 11:00
29/09/2019r
-
Poronin, 13:00
29/09/2019r
-
Kluszkowce, 16:00
29/03/2020r
-
Ostrowsko, 11:00

KOLEJKA 8

22/03/2019r
-
Jabłonka, 11:00
05/10/2019r
-
Krauszów, 15:30
05/10/2019r
-
Zakopane ul. Orkana, 15:30
Walkower. Drużyna GKS Łapsze Niżne nie zgłosiła się na zawody.
05/10/2019r
-
Zaskale, 15:30
05/10/2019r
-
Biały Dunajec, 16:00
06/10/2019r
-
Ludźmierz, 15:00
06/10/2019r
-
Raba Wyżna, 15:30

KOLEJKA 9

12/10/2019r
-
12/10/2019r
-
13/10/2019r
-
13/10/2019r
-
13/10/2019r
-
13/10/2019r
-
13/10/2019r
-

KOLEJKA 10

19/10/2019r
-
19/10/2019r
-
20/10/2019r
-
20/10/2019r
-
20/10/2019r
-
20/10/2019r
-
20/10/2019r
-

KOLEJKA 11

26/10/2019r
-
26/10/2019r
-
27/10/2019r
-
27/10/2019r
-
27/10/2019r
-
27/10/2019r
-
27/10/2019r
-

KOLEJKA 12

02/11/2019r
-
02/11/2019r
-
02/11/2019r
-
03/11/2019r
-
03/11/2019r
-
03/11/2019r
-
03/11/2019r
-

KOLEJKA 13

09/11/2019r
-
Kluszkowce, 13:30
09/11/2019r
-
Krauszów, 14:00
10/11/2019r
-
Łapsze Niżne, 11:00
10/11/2019r
-
Ostrowsko, 11:00
10/11/2019r
-
Ludźmierz, 13:00
10/11/2019r
-
Jabłonka, 13:30
30/04/2020r
-
Zakopane ul. Orkana, 18:00

KOLEJKA 14

16/11/2019r
-
Tylmanowa, 13:00
16/11/2019r
-
Kluszkowce, 13:30
17/11/2019r
-
Ludźmierz, 13:00
17/11/2019r
-
Jabłonka, 13:00
28/03/2020r
-
Krauszów, 16:00
29/03/2020r
-
Rogoźnik, 11:00
29/03/2020r
-
Biały Dunajec, 14:00

KOLEJKA 15

04/04/2020r
-
Kluszkowce, 17:00
04/04/2020r
-
Tylmanowa, 17:00
04/04/2020r
-
Poronin, 17:00
04/04/2020r
-
Zaskale, 17:00
04/04/2020r
-
Ludźmierz, 17:00
05/04/2020r
-
Łapsze Niżne, 16:30
05/04/2020r
-
Zakopane ul. Orkana, 16:30

KOLEJKA 16

11/04/2020r
-
Krauszów, 11:00
11/04/2020r
-
Zakopane ul. Orkana, 11:00
11/04/2020r
-
, 11:00
11/04/2020r
-
Ostrowsko, 11:00
11/04/2020r
-
Biały Dunajec, 14:00
11/04/2020r
-
Raba Wyżna, 14:00
11/04/2020r
-
Jabłonka, 14:00

KOLEJKA 17

18/04/2020r
-
Kluszkowce, 17:00
18/04/2020r
-
Tylmanowa, 17:00
18/04/2020r
-
Poronin, 17:00
18/04/2020r
-
Zaskale, 17:00
19/04/2020r
-
Łapsze Niżne, 14:00
19/04/2020r
-
Ostrowsko, 17:00
19/04/2020r
-
Zakopane ul. Orkana, 17:00

KOLEJKA 18

25/04/2020r
-
Raba Wyżna, 17:00
25/04/2020r
-
Krauszów, 17:00
26/04/2020r
-
, 11:00
26/04/2020r
-
Biały Dunajec, 14:00
26/04/2020r
-
Zakopane ul. Orkana, 14:00
26/04/2020r
-
Zakopane ul. Orkana, 17:00
26/04/2020r
-
Jabłonka, 17:00

KOLEJKA 19

02/05/2020r
-
Kluszkowce, 17:00
02/05/2020r
-
Zaskale, 17:00
02/05/2020r
-
Tylmanowa, 18:00
02/05/2020r
-
Poronin, 18:00
03/05/2020r
-
Jabłonka, 14:00
03/05/2020r
-
Ostrowsko, 14:00
03/05/2020r
-
Łapsze Niżne, 17:00

KOLEJKA 20

09/05/2020r
-
Jabłonka, 17:00
09/05/2020r
-
Krauszów, 17:30
10/05/2020r
-
Biały Dunajec, 14:00
10/05/2020r
-
Zakopane ul. Orkana, 14:00
10/05/2020r
-
Ludźmierz, 14:30
10/05/2020r
-
Raba Wyżna, 17:30
10/05/2020r
-
Zakopane ul. Orkana, 8:00

KOLEJKA 21

16/05/2020r
-
Zakopane - Orkana, 17:30
16/05/2020r
-
Kluszkowce, 17:30
16/05/2020r
-
Tylmanowa, 18:00
16/05/2020r
-
Poronin, 18:00
17/05/2020r
-
, 11:00
17/05/2020r
-
Łapsze Niżne, 14:30
17/05/2020r
-
Ostrowsko, 17:30

KOLEJKA 22

23/05/2020r
-
Zaskale, 18:00
23/05/2020r
-
Raba Wyżna, 18:00
23/05/2020r
-
Krauszów, 18:00
24/05/2020r
-
Zakopane ul. Orkana, 12:00
24/05/2020r
-
Biały Dunajec, 14:00
24/05/2020r
-
Biały Dunajec, 15:00
24/05/2020r
-
Ludźmierz, 18:00

KOLEJKA 23

30/05/2020r
-
Kluszkowce, 18:00
30/05/2020r
-
Tylmanowa, 18:00
31/05/2020r
-
Zakopane ul. Orkana, 12:00
31/05/2020r
-
, 12:00
31/05/2020r
-
Łapsze Niżne, 15:00
31/05/2020r
-
Jabłonka, 18:00
31/05/2020r
-
Ostrowsko, 18:00

KOLEJKA 24

06/06/2020r
-
Zaskale, 18:00
06/06/2020r
-
Raba Wyżna, 18:00
06/06/2020r
-
Krauszów, 18:00
07/06/2020r
-
Biały Dunajec, 14:00
07/06/2020r
-
Poronin, 15:00
07/06/2020r
-
Ludźmierz, 15:00
07/06/2020r
-
Zakopane ul. Orkana, 18:00

KOLEJKA 25

10/06/2020r
-
Krauszów, 18:00
10/06/2020r
-
Kluszkowce, 18:00
11/06/2020r
-
, 15:00
11/06/2020r
-
Ostrowsko, 15:00
11/06/2020r
-
Zakopane ul. Orkana, 18:00
11/06/2020r
-
Jabłonka, 18:00
11/06/2020r
-
Łapsze Niżne, 18:00

KOLEJKA 26

13/06/2020r
-
Tylmanowa, 18:00
13/06/2020r
-
Zaskale, 18:00
13/06/2020r
-
Raba Wyżna, 18:00
14/06/2020r
-
Biały Dunajec, 14:00
14/06/2020r
-
Poronin, 18:00
14/06/2020r
-
Ludźmierz, 18:00
14/06/2020r
-
Zakopane ul. Orkana, 18:00

Tabela

LP
Drużyna
M
PKT
W
R
P
BR
1.
10
27
1
1
1
32 - 8 ( 24 )
2.
10
23
1
1
1
28 - 9 ( 19 )
3.
10
21
3
3
3
38 - 16 ( 22 )
4.
10
18
4
4
4
34 - 18 ( 16 )
5.
10
18
4
4
4
21 - 14 ( 7 )
6.
10
17
3
3
3
24 - 14 ( 10 )
7.
10
16
4
4
4
18 - 23 ( -5 )
8.
10
14
4
4
4
23 - 16 ( 7 )
9.
10
11
5
5
5
17 - 22 ( -5 )
10.
10
11
5
5
5
12 - 20 ( -8 )
11.
10
11
5
5
5
16 - 27 ( -11 )
12.
10
7
7
7
7
12 - 28 ( -16 )
13.
10
6
8
8
8
16 - 43 ( -27 )
14.
10
3
9
9
9
11 - 44 ( -33 )

Tabela dom

LP
Drużyna
M
PKT
W
R
P
BR
1.
6
15
1
1
1
16 - 6 ( 10 )
2.
6
14
0
0
0
14 - 4 ( 10 )
3.
5
12
1
1
1
26 - 4 ( 22 )
4.
5
10
1
1
1
12 - 4 ( 8 )
5.
4
9
1
1
1
15 - 6 ( 9 )
6.
4
9
1
1
1
13 - 7 ( 6 )
7.
6
9
3
3
3
16 - 11 ( 5 )
8.
4
7
1
1
1
7 - 7 ( 0 )
9.
5
7
2
2
2
10 - 12 ( -2 )
10.
5
6
3
3
3
8 - 14 ( -6 )
11.
4
4
2
2
2
6 - 5 ( 1 )
12.
6
4
4
4
4
7 - 15 ( -8 )
13.
4
3
3
3
3
4 - 18 ( -14 )
14.
6
3
5
5
5
10 - 25 ( -15 )

Tabela wyjazd

LP
Drużyna
M
PKT
W
R
P
BR
1.
4
12
0
0
0
16 - 2 ( 14 )
2.
6
10
2
2
2
17 - 11 ( 6 )
3.
4
9
1
1
1
18 - 7 ( 11 )
4.
4
9
1
1
1
14 - 5 ( 9 )
5.
6
9
3
3
3
8 - 7 ( 1 )
6.
5
9
2
2
2
12 - 12 ( 0 )
7.
6
9
3
3
3
11 - 16 ( -5 )
8.
6
8
2
2
2
9 - 8 ( 1 )
9.
4
7
1
1
1
5 - 5 ( 0 )
10.
5
5
2
2
2
8 - 13 ( -5 )
11.
4
3
3
3
3
6 - 18 ( -12 )
12.
5
1
4
4
4
5 - 18 ( -13 )
13.
5
0
5
5
5
2 - 16 ( -14 )
14.
6
0
6
6
6
7 - 26 ( -19 )

Strzelcy

LP
NAZWISKO Imię
Drużyna
Bramki
1.
19
2.
18
3.
13
4.
10
5.
10
6.
9
7.
8
8.
8
9.
8
10.
7
11.
7
12.
7
13.
7
14.
7
15.
6
16.
6
17.
5
18.
5
19.
5
20.
5
21.
5
22.
5
23.
5
24.
4
25.
4
26.
4
27.
4
28.
4
29.
4
30.
4
31.
4
32.
3
33.
3
34.
3
35.
3
36.
3
37.
3
38.
3
39.
3
40.
3
41.
3
42.
3
43.
3
44.
3
45.
3
46.
3
47.
3
48.
3
49.
2
50.
2

Sponsor rozgrywek okręgowych

Galerie

Partnerzy

Pobierz czasopisma

Polska Piłka - 2016-03
Futbol Małopolska - 2016-11 i 12
Trener - 2016-05
Sędzia - 2017-01

Reklama

Extranet kluby

Extranet Sędziowie

Reklamy

Copyright © 2010-2020 PPPN Nowy Targ | Wykonawca: U Ciwersa Strony www Nowy Targ