Młodzicy: 2 liga - grupa 1 / Jesień (2019/2020)
OSTATNIE MECZE - kolejka 14
06/11/2019r
|
-
|
KOLEJKA 1
27/08/2019r
|
-
|
|||||
27/08/2019r
|
-
|
|||||
20/09/2019r
|
-
|
|||||
24/03/2020r
|
-
|
Kluszkowce, 16:30
|
||||
24/03/2020r
|
-
|
Krempachy, 16:30
|
||||
24/03/2020r
|
-
|
Tylmanowa, 16:30
|
KOLEJKA 2
30/08/2019r
|
-
|
|||||
30/08/2019r
|
-
|
|||||
30/08/2019r
|
-
|
|||||
31/03/2020r
|
-
|
Kacwin, 17:30
|
||||
31/03/2020r
|
-
|
Dębno, 17:30
|
||||
31/03/2020r
|
-
|
Frydman, 17:30
|
KOLEJKA 3
03/09/2019r
|
-
|
|||||
03/09/2019r
|
-
|
|||||
03/09/2019r
|
-
|
|||||
07/04/2020r
|
-
|
Krempachy, 17:30
|
||||
07/04/2020r
|
-
|
Tylmanowa, 17:30
|
||||
07/04/2020r
|
-
|
Szczawnica, 17:30
|
KOLEJKA 4
06/09/2019r
|
-
|
|||||
06/09/2019r
|
-
|
|||||
06/09/2019r
|
-
|
|||||
14/04/2020r
|
-
|
Dębno, 17:30
|
||||
14/04/2020r
|
-
|
Frydman, 17:30
|
||||
14/04/2020r
|
-
|
Kluszkowce, 17:30
|
KOLEJKA 5
09/09/2019r
|
-
|
|||||
10/09/2019r
|
-
|
|||||
10/09/2019r
|
-
|
|||||
21/04/2020r
|
-
|
Tylmanowa, 18:00
|
||||
21/04/2020r
|
-
|
Szczawnica, 18:00
|
||||
21/04/2020r
|
-
|
Kacwin, 18:00
|
KOLEJKA 6
13/09/2019r
|
-
|
|||||
Walkower. Drużyna PAS Szczawnica nie zgłosiła się na zawody. |
||||||
13/09/2019r
|
-
|
|||||
13/09/2019r
|
-
|
|||||
28/04/2020r
|
-
|
Frydman, 18:00
|
||||
28/04/2020r
|
-
|
Kluszkowce, 18:00
|
||||
28/04/2020r
|
-
|
Krempachy, 18:00
|
KOLEJKA 7
17/09/2019r
|
-
|
|||||
17/09/2019r
|
-
|
|||||
17/09/2019r
|
-
|
|||||
05/05/2020r
|
-
|
Szczawnica, 18:00
|
||||
05/05/2020r
|
-
|
Kacwin, 18:00
|
||||
05/05/2020r
|
-
|
Dębno, 18:00
|
KOLEJKA 8
24/09/2019r
|
-
|
|||||
24/09/2019r
|
-
|
|||||
Walkower. W drużynie Spisz Krempachy wystąpił zawodnik nieuprawniony. |
||||||
24/09/2019r
|
-
|
|||||
12/05/2020r
|
-
|
Dębno, 18:00
|
||||
12/05/2020r
|
-
|
Kacwin, 18:00
|
||||
12/05/2020r
|
-
|
Szczawnica, 18:00
|
KOLEJKA 9
01/10/2019r
|
-
|
|||||
01/10/2019r
|
-
|
|||||
04/10/2019r
|
-
|
|||||
19/05/2020r
|
-
|
Tylmanowa, 18:00
|
||||
19/05/2020r
|
-
|
Krempachy, 18:00
|
||||
19/05/2020r
|
-
|
Kluszkowce, 18:00
|
KOLEJKA 10
08/10/2019r
|
-
|
|||||
08/10/2019r
|
-
|
|||||
19/10/2019r
|
-
|
|||||
26/05/2020r
|
-
|
Frydman, 18:00
|
||||
26/05/2020r
|
-
|
Dębno, 18:00
|
||||
26/05/2020r
|
-
|
Kacwin, 18:00
|
KOLEJKA 11
15/10/2019r
|
-
|
|||||
15/10/2019r
|
-
|
|||||
17/10/2019r
|
-
|
|||||
Walkower. Drużyna ZOR Frydman nie zgłosiła się na zawody. |
||||||
02/06/2020r
|
-
|
Szczawnica, 18:00
|
||||
02/06/2020r
|
-
|
Tylmanowa, 18:00
|
||||
02/06/2020r
|
-
|
Krempachy, 18:00
|
KOLEJKA 12
22/10/2019r
|
-
|
|||||
22/10/2019r
|
-
|
|||||
24/10/2019r
|
-
|
|||||
09/06/2020r
|
-
|
Kluszkowce, 18:00
|
||||
09/06/2020r
|
-
|
Frydman, 18:00
|
||||
09/06/2020r
|
-
|
Dębno, 18:00
|
KOLEJKA 13
25/10/2019r
|
-
|
|||||
31/10/2019r
|
-
|
|||||
31/10/2019r
|
-
|
|||||
16/06/2020r
|
-
|
Kacwin, 18:00
|
||||
16/06/2020r
|
-
|
Szczawnica, 18:00
|
||||
16/06/2020r
|
-
|
Tylmanowa, 18:00
|
KOLEJKA 14
05/11/2019r
|
-
|
|||||
05/11/2019r
|
-
|
|||||
06/11/2019r
|
-
|
|||||
23/06/2020r
|
-
|
Krempachy, 18:00
|
||||
23/06/2020r
|
-
|
Kluszkowce, 18:00
|
||||
23/06/2020r
|
-
|
Frydman, 18:00
|
Tabela
LP |
Drużyna |
M |
PKT |
W |
R |
P |
BR |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
12
|
31
|
10
|
1
|
1
|
60 - 21 ( 39 )
|
||
2.
|
12
|
30
|
10
|
0
|
2
|
73 - 19 ( 54 )
|
||
3.
|
12
|
28
|
9
|
1
|
2
|
62 - 18 ( 44 )
|
||
4.
|
12
|
15
|
5
|
0
|
7
|
60 - 41 ( 19 )
|
||
5.
|
12
|
10
|
3
|
1
|
8
|
20 - 60 ( -40 )
|
||
6.
|
12
|
7
|
2
|
1
|
9
|
30 - 56 ( -26 )
|
||
7.
|
12
|
3
|
1
|
0
|
11
|
6 - 96 ( -90 )
|
Tabela dom
LP |
Drużyna |
M |
PKT |
W |
R |
P |
BR |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
7
|
21
|
7
|
0
|
0
|
44 - 7 ( 37 )
|
||
2.
|
7
|
21
|
7
|
0
|
0
|
41 - 10 ( 31 )
|
||
3.
|
7
|
19
|
6
|
1
|
0
|
38 - 4 ( 34 )
|
||
4.
|
7
|
12
|
4
|
0
|
3
|
42 - 25 ( 17 )
|
||
5.
|
7
|
7
|
2
|
1
|
4
|
13 - 18 ( -5 )
|
||
6.
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0 - 0 ( 0 )
|
||
7.
|
7
|
0
|
0
|
0
|
7
|
3 - 66 ( -63 )
|
Tabela wyjazd
LP |
Drużyna |
M |
PKT |
W |
R |
P |
BR |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
5
|
10
|
3
|
1
|
1
|
19 - 11 ( 8 )
|
||
2.
|
5
|
9
|
3
|
0
|
2
|
29 - 12 ( 17 )
|
||
3.
|
5
|
9
|
3
|
0
|
2
|
24 - 14 ( 10 )
|
||
4.
|
12
|
7
|
2
|
1
|
9
|
30 - 56 ( -26 )
|
||
5.
|
5
|
3
|
1
|
0
|
4
|
18 - 16 ( 2 )
|
||
6.
|
5
|
3
|
1
|
0
|
4
|
3 - 30 ( -27 )
|
||
7.
|
5
|
3
|
1
|
0
|
4
|
7 - 42 ( -35 )
|
Tabela Fair Play
LP |
Drużyna |
Ż |
CZ |
Wal. |
Wal. PKT |
Suma |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
||
2.
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
||
3.
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
||
4.
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
||
5.
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
||
6.
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
||
7.
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|