PPPN Nowy Targ

Małopolski Związek Piłki Nożnej
PODHALAŃSKI PODOKRĘG PIŁKI NOŻNEJ w Nowym Targu

Wychowanek LKS Wiatr Ludźmierz podpisał kontrakt.

 Kacper Siuta podpisał kontrakt z Zagłębiem. Umowa obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. Bramkarz jest wychowankiem LKS Wiatr Ludźmierz. W Akademii Zagłębia Sosnowiec im. Włodzimierza Mazura występuje od lipca 2018 roku.

 Golkiper w tym sezonie występował w drużynie juniorów młodszych. Razem z kolegami wywalczył awans do Centralnej Ligi Juniorów. Między słupkami rozegrał 1355 minut i zachował cztery razy czyste konto.

– Jestem podekscytowany tym, że klub daje mi taką szansę w tak młodym wieku. Ostatnie tygodnie były dla mnie wyjątkowe. Awans do CLJ, debiut w drugim zespole przeciwko Tęczy Błędów. To jest niesamowite – mówi Kacper Siuta. – Chciałem podziękować trenerom i kolegom za zaufanie. Mam nadzieję, że w najbliższych miesiącach zrobimy kolejny krok w historii klubu notując dobry wynik w lidze – dodaje.

Młody bramkarz od kilku tygodni trenuje z pierwszą drużyną pod okiem Krzysztofa Lubiatowskiego.

– Kacper dzięki tej nominacji zyskał więcej pewności siebie i jest jednym z liderów naszego zespołu. Jego dobre występy mocno przyczyniły się do wywalczenia awansu do CLJ – ocenia trener Łukasz Nadolny.

 

źródło:

https://zaglebie.eu/

06 grudzień 2021r

Zdjęcia

Galerie

Partnerzy

Reklamy

Copyright © 2010-2023 PPPN Nowy Targ | Wykonawca: U Ciwersa Strony www Nowy Targ