PPPN Nowy Targ

Małopolski Związek Piłki Nożnej
PODHALAŃSKI PODOKRĘG PIŁKI NOŻNEJ w Nowym Targu

WIECZYSTA ZAGRA Z PODHALEM !!!

Wydział Gier MZPN informuje, że dzisiaj w siedzibie związku odbyło się losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu Małopolski.

Pod przewodnictwem prezesa MZPN - Ryszarda Niemca pary wylosowali: wiceprezes MZPN - Zdzisław Kapka i Inspektor ds. Sędziowskich Kolegium Sędziów MZPN - Joanna Ściepura. Nad procesem losowania czuwał przewodniczący Wydziału Gier MZPN - Andrzej Godny.

Wylosowane pary:
Przemsza Klucze (KO) - PPN Gorlice
Korona Niedzieliska (A) - Beskid Andrychów (IV)
Limanovia Limanowa (IV) - Unia Tarnów (IV)
Wieczysta Kraków (KO) - Podhale Nowy Targ (III)
LKS Rajsko (IV) - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza (IV)
MKS Trzebinia (IV) - Dalin Myślenice (IV)
Nadwiślanka Nowe Brzesko (A) - BKS Bochnia (IV)
Poprad Muszyna (IV) - Lubań Maniowy (IV)

Zgodnie z regulaminem Puchary Polski na szczeblu MZPN gospodarzami meczów są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2020/2021 (z wyjątkiem finału na szczeblu MZPN, jeśli odbędzie się na terenie neutralnym). W przypadku zespołów tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzami są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2019/2020 lub sklasyfikowane na niższym miejscu w tabeli danych rozgrywek w sezonie 2019/2020.
W etapie II finałowym rozgrywek pucharowych na szczeblu MZPN, w przypadku uzyskania w normalnym czasie gry wyniku remisowego sędzia główny zarządza dogrywkę 2x15 minut, a następnie, w przypadku remisu, sędzia zarządzi rzuty karne.

Mecze 1/8 finału PP odbędą się w środę, 21 kwietnia 2021 r. o godz. 16:30. Spotkania 1/4 finału zaplanowano na 5 maja 2021 r., półfinały na 26 maja 2021 r., a finał na 16 czerwca 2021 r.

W PPN Gorlice zdobywca pucharu zostanie wyłoniony do połowy marca 2021 r. (6 lub 7 marca 2021 r. półfinał LKS Zagórzany – LKS Kobylanka, 13 lub 14 marca 2021 r. finał Glinik Gorlice - Zagórzany/Kobylanka).