PPPN Nowy Targ

Małopolski Związek Piłki Nożnej
PODHALAŃSKI PODOKRĘG PIŁKI NOŻNEJ w Nowym Targu

Ubezpieczenia dla środowiska piłkarskiego

 Małopolski Związek Piłki Nożnej podpisał umowę z firmą Kahlenberg Services, która przygotowała wiele wariantów ubezpieczeń na miarę potrzeb środowiska piłkarskiego

 Umowę o współpracy podpisali Prezes Małopolskiego ZPN Ryszard Kołtun i Prezes Zarządu Kahlenberg Services Sp. z o.o. Michał Pietruszka (na zdjęciu z lewej).

Mówi Michał Pietruszka, prezes Kahlenberg Services sp. z o.o.:

 Rozpoczynamy wspólnie z Małopolskim Związkiem Piłki Nożnej współpracę mającą na celu umożliwienie wszystkim klubom dostęp do najlepszej oferty ubezpieczeniowej dla ich zawodniczek, zawodników i trenerów. Jesteśmy przekonani, że propozycja ogólnopolskich programów ubezpieczeniowych PZPN/PZU jak i InterGol mające w swoim zakresie poza NNW komponent kosztów leczenia zabezpieczą w przypadku kontuzji szybki dostęp do najlepszej diagnostyki, leczenia i rehabilitacji. Priorytetem jest dla nas szybki powrót zawodniczki/zawodnika do treningów.

 Kahlenberg Services to wiele lat doświadczeń w kompleksowej obsłudze ubezpieczeń klubów piłkarskich z różnych klas rozgrywkowych w całej Polsce. Służymy teraz doradztwem ubezpieczeniowym dla wszystkich klubów z Małopolski. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą infolinią i za pomocą poczty elektronicznej. Liczymy na wieloletnią współpracę!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera ubezpieczeniowego, firmy Kahlenberg Services, będącego wyłącznym dystrybutorem programów ubezpieczenia NNW PZU-PZPN i InterGol. Jednocześnie przypominamy, że ustawowy obowiązek ubezpieczenia zawodników znajduje się w gestii klubów piłkarskich.
Szczegóły oferty ubezpieczenia zostaną przesłane do klubów drogą mailową. Zachęcamy do współpracy!

 Prezydium Zarządu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, na podstawie § 29 ust. 1 w zw. z § 34 ust. 1 Statutu MZPN, uchwałą nr 13/P/2023 z dnia 2 marca 2023 roku podjęło uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na podjęcie współpracy z Kahlenberg Services sp. z o.o. w promowaniu ubezpieczeń dla klubów piłkarskich.

Więcej informacji o ofercie naszego Partnera, Kahlenberg Services – TUTAJ

https://www.mzpnkrakow.pl/ubezpieczenia-dla-srodowiska-pilkarskiego/

14 marzec 2023r

Galerie

Partnerzy

Reklamy

Copyright © 2010-2024 PPPN Nowy Targ | Wykonawca: U Ciwersa Strony www Nowy Targ