PPPN Nowy Targ

Małopolski Związek Piłki Nożnej
PODHALAŃSKI PODOKRĘG PIŁKI NOŻNEJ w Nowym Targu

OLIMPIADA MŁODZIEŻY - WYNIKI DZIEWCZYN DZIEŃ 3

Przedstawiamy wyniki trzeciego dnia turnieju XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich Małopolska 2022 Piłka nożna dziewcząt U-15 (rocznik 2007 i mł.) o Puchar im. Ireny Półtorak.

04.07.2022 - Łopuszna
Grupa A

Śląski ZPN - Pomorski ZPN 2-0 (1 -0)

Bramki: Śląski ZPN: Baumert Weronika nr. 19 minuta 30+5, Kawulka Natalia nr. 10 minuta 35.
Żółte kartki: Śląski ZPN: Durnaś Wiktoria nr. 13 minuta 40.
Składy drużyn:
Śląski ZPN: Bednarek Alicja, Kawulka Natalia, Krakowiak Anna, Baumert Weronika, Witek Zuzanna, Janczy Julia, Latuszek Zuzanna, Dubiel Zofia, Młynek Nicol, Piekarska Magdalena, Niesłańczyk Kinga. Rezerwowe: Czekańska Michalina, Kociuba Paulina, Szymczak Maja, Durnaś Wiktoria, Dunajewska Natalia, Stenzel Nadia, Palińska Oliwia.
Pomorski ZPN: Rykowska Nikola, Gadawska Oliwia, Pettke Małgorzata, Łapińska Oliwia, Kosyn Maja, Potrykus Anna, Gal Yuli, Kozłowska Wiktoria, Abe Nina, Ostopinka Maria, Tanajno Wiktoria. Rezerwowe: Sikorska Dominika, Neubauer Aleksandra, Laska Aleksandra, Jaroń Agnieszka, Cielecka Oliwia, Zamojska Natalia, Curyło Magdalena.

Łódzki ZPN – Wielkopolski ZPN 0-3 (0-2)
Bramki: Wielkopolski ZPN – Hopa Dominika nr 11 – 6 minuta, Przybył Julia nr 3 – 8 minuta i 47 minuta
Żółte kartki: Brak

Łódzki ZPN: Wieremiejczyk Olga, Kaźmierczak Sonia, Bartczak Martyna, Łysiak Natalia, Matuszczyk Katarzyna, Pagowska Zofia, Fesinger Gabriela, Szwed Nikola, Świątek Maja, Miązek Zuzanna, Grzelak Aleksandra. Rezerwowe: Obiegła Weronika, Kłobus Paulina, Komar Roksana, Miterka Oliwia, Smulczyk Patrycja, Wysocka Roksana, Soloviova Uliana.
Wielkopolski ZPN: Kopp Amelia, Pawlicka Martyna, Drzewiecka Maria, Dominikowska Zofia, Krawczyk Małgorzata, Wojciechowska Zofia, Sworska Lena, Adamska Lena, Przybył Julia, Jurek Małgorzata, Hopa Dominika. Rezerwowe: Kościelak Apolonia, Golec Maria, Kabacińska Agnieszka, Szymańska Michalina, Szwarc Marta, Sell Maria, Senger Oliwia.

Grupa B - Łopuszna

Podkarpacki ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN 4-0 (3-0)
Bramki: Podkarpacki ZPN: Cwynar Daria nr. 9 minuta 9, Cedzidło Amelia nr 10 minuta 15, Wasilewska Weronika nr. 2 minuta 27, Wołowiec Patrycja nr. 4 minuta 59

Składy Drużyn:
Podkarpacki ZPN: Płaza Olga, Zdeb Iga, Jednacz Marzena, Jurasz Julia, Wołowiec Patrycja, Kozyra Nikola, Klimczak Kinga, Bawor Paulina, Cwynar Daria, Cedzidło Amelia, Balawender Weronika. Rezerwowe: Pudych Natalia, Mulka Anita, Wasilewska Weronika, Kusior Gabriela, Bogusz Nikola, Jasłowska Martyna, Krychta Maja.
Kujawsko Pomorski ZPN: Kotowicz Amelia, Bucholc Anna, Arbszajtis Nadia, Czapiewska Zuzanna, Figura Lena, Figura Aleksandra, Sobierajska Emilia, Gwizdała Patrycja, Jendrasik Oliwia, Wosik Nadia, Saran Agata Rezerwowe: Rabinek Kinga, Jamrozik Natalia, Lisowska Daria, Łopatowska Julia, Rucińska Zuzanna, Bulczak Magdalena, Szymańska Ada.

Sędzia gł. Socha Angelika
Sędzia as. 1 Liro Katarzyna

04.07.2022
Grupa B - Gronków

Dolnośląski ZPN – Mazowiecki ZPN 2-3 (1-1)
Bramki: Dolnośląski ZPN: Rogus Małgorzata nr 8 - 8 minuta, Witkowska Natalia nr 11 – 34 minuta.
Mazowiecki ZPN: Jankiewicz Gabriela nr 7 – 30+3 minuta, Kałun Maria nr 17 – 54 minuta, Marczak Lena nr 16 – 60+5 minuta.
Żółte kartki: Mazowiecki ZPN – Marczak Lena nr 16 – 28 minuta , Stegienko Weronika nr 20 – minuta 42
Kontuzje: Dolnośląski ZPN – Kuriata Alicja nr 10 – w 60 minucie gry po starciu z rywalką, nabawiła się kontuzji głowy. Została odwieziona karetką do szpitala.

Dolnośląski ZPN: Wieczerzak Hanna, Butwicka Ada, Brzezińska Julia, Zonenberg Natalia, Flis Krystyna, Rogus Małgorzata, Musiałowska Katarzyna, Kuriata Alicja, Witkowska Natalia, Rozwadowska Marta, Piekarska Monika. Rezerwowe: Obirek Maja, Kamosz Vanessa, Chraścina Wiktoria, Ptasznik Zuzanna, Wróbel Maria, Graba Zuzanna.

Mazowiecki ZPN: Rek Danuta, Jadczak Aleksandra, Stegienko Weronika, Patrysek Patrycja, Strześniewska Kalina, Chrzanowska Alicja, Marczak Lena, Araśniewicz Weronika, Jankiewicz Gabriela, Kakun Maja, Kowalewicz Maja. Rezerwowe: Ramza Paulina, Zyśk Julia, Michalak Paulina, Związek Oliwia, Gonia Natalia, Bułtralik Aleksandra, Zielińska Maja.

ZAKOŃCZENIE FAZY ELIMINACJI GRUPOWYCH
4 lipca 2022 roku zakończyła się faza rozgrywek grupowych OOM.