PPPN Nowy Targ

Małopolski Związek Piłki Nożnej
PODHALAŃSKI PODOKRĘG PIŁKI NOŻNEJ w Nowym Targu

Komunikat nr 62/WG – terminy baraży

Przedstawiamy harmonogram meczy barażowych:


Klasa rozgrywkowa JUNIORZY STARSI

KORZENNA ORKAN R.W. 07.06.2017 17.00
„ PPN LIMANOWA KORZENNA 10.06.2017
„ ORKAN R.W. PPN LIMANOWA 13.06.2017
„ ORKAN R.W. KORZENNA 17.06.2017 17.00
„ KORZENNA PPN LIMANOWA 19.06.2017
„ PPN LIMANOWA ORKAN R.W. 21.06.2017

JUNIORZY MŁODSI

LIMANOVIA ZAKOPANE 11.06.2017 16.00
ZAKOPANE LIMANOWVIA 18.06.2017 17.00

TRAMPKARZE SOKÓŁ ST. SACZ SZAFLARY 07.06.2017 16.00
„ SOKÓŁ SŁOPNICE SOKÓŁ ST. SĄCZ 10.06.2017 10.00
„ SZAFLARY SOKÓŁ ST. SĄCZ 13.06.2017 16.00
„ SZAFLARY SOKÓŁ SŁOPNICE 17.06.2017 10.00
„ SOKÓŁ ST. SACZ SOKÓŁ SŁOPNICE 19.06.2017 10.00
„ SOKÓŁ SŁOPNICE SZAFLARY 21.06.2017 16.00

MŁODZICY SOKÓŁ ST. SACZ PODHALE 07.06.2017 18.00
„ TYMBARK SOKÓŁ ST. SĄCZ 10.06.2017 13.00
„ PODHALE SOKÓŁ ST. SĄCZ 13.06.2017 18.30
„ PODHALE TYMBARK 17.06.2017 13.30
„ SOKÓŁ ST. SĄCZ TYMBARK 19.06.2017 12.00
„ TYMBARK PODHALE 21.06.2017 18.30
 

Kontakt:
PPN Limanowa Strug Stanisław 501964717 struglima@wp.pl
Korzenna Szczerba Albert 535102465 klub@ulkskorzenna.pl
Limanowa Wrona Marian 515082510 marian.wrona@interia.pl
Orkan R.W. Szczypka Robert 506634701 r.szczypka@op.pl
Podhale Gorczyk Tomasz 512234549 kontakt@nkp.podhale.pl
Sokół Słopnice Dębski Stanisław 693114400 dempsey3@tlen.pl
Sokół Stary Sącz Popiela Tomasz 691392640 tpopiela2002@gmail.com
Szaflary Dygoń Konrad 535031518 konraddygon@op.pl
Tymbark Majeran Jakub kstymbark@poczta.fm
Zakopane Pawlica Wiktor 696058575 wiktor.pawlica@o2.pl
 

05 czerwiec 2017r

Galerie

Partnerzy

Pobierz czasopisma

Polska Piłka - 2016-03
Futbol Małopolska - 2016-11 i 12
Trener - 2016-05
Sędzia - 2017-01

Reklamy

Extranet kluby

Extranet Sędziowie

Reklamy

Copyright © 2010-2022 PPPN Nowy Targ | Wykonawca: U Ciwersa Strony www Nowy Targ